Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski - 2017.12.22 Spotkanie wigilijne
Strona Główna > 2017 > 2017.12.22 Spotkanie wigilijne

2017.12.22 Spotkanie wigilijne

Dnia 22 grudnia 2017 r.na naszej Świetlicy odbyło się spotkanie wigilijne dzieci, wychowawców, rodziców i przyjaciół Świetlicy. Wydarzenie rozpoczęło się wystawieniem Jasełek, w których wzięły udział wszystkie dzieci. Scenariusz został oparty na podstawie filmu „Narodzenie”, z wykorzystaniem muzyki Hansa Zimmera i Loreeny McKennitt. W tym roku scenografię zastąpiły slajdy, które pomagały widzom wczuć się w akcję jasełek. Po wspólnym podzieleniu się opłatkiem i kolacji wigilijnej, dzieci otrzymały paczki świąteczne, które w tym roku całościowo zasponsorował KAUFLAND Olecko. Jesteśmy wdzięczni za hojny gest ze strony KAUFLANDU, dzięki czemu dzieci mogły przeżyć wiele radości.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością w przeglądarce Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski