Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski - 2017.01.15 Jasełka w naszym kościele
Strona Główna > 2017 > 2017.01.15 Jasełka w naszym kościele

2017.01.15 Jasełka w naszym kościele

15 stycznia 2017 roku w kościele parafialnym po Mszy św. o godz. 11.30 dzieci i młodzież z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. św. Filipa Smaldone zaprezentowały jasełka autorstwa Adama Szafrańca pt. „Wielkie rzeczy uczynił mi Pan”. Przedstawienie cieszyło się zainteresowaniem i liczną obecnością parafian.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością w przeglądarce Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski