Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski - 2017.01.06 Dwie uroczystości w naszej parafii
Strona Główna > 2017 > 2017.01.06 Dwie uroczystości w naszej parafii

2017.01.06 Dwie uroczystości w naszej parafii

W dniu 6.01.2017 w czasie Mszy Świętej dla dzieci odbył się obrzęd przyjęcia nowych członków do Grupy Misyjnej dzałającej przy naszej parafii. W dniu tym odbyło się również posłanie kolędników misyjnych, którzy nieśli radość z Narodzenia Jezusa do rodzin naszej parafii. Przy tej okazji zostały zebrane ofiary, które przeznaczone zostały przekazane na potrzeby misyjne w Tajlandii.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością w przeglądarce Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski