Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski - 2017.11.04 Bal Wszystkich Świętych
Strona Główna > 2017 > 2017.11.04 Bal Wszystkich Świętych

2017.11.04 Bal Wszystkich Świętych

W sobotę 4 listopada w Domu Parafialnym odbył się Bal Wszystkich Świętych. Wzięły w nim udział dzieci ze Środowiskowej Świetlicy Caritas, koła misyjnego „Promyki Nadziei”, dziecięcego koła Caritas i dziecięcej scholi. Dzieci przebrały się za znanych świętych. Bal rozpoczął się apelem Świętych do dzieci, przygotowanym przez Świetlicę. Z kolei krótkie przedstawienie, również „z udziałem świętych”, poprowadziło Koło Misyjne „Promyki Nadziei”. Oprócz zabaw, quizu o świętych i poczęstunku nie mogło zabraknąć… dyskoteki.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością w przeglądarce Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski