Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski - 2017.12.20 Spotkanie Wigilijne Burmistrza Olecka z mieszkańcami
Strona Główna > 2017 > 2017.12.20 Spotkanie Wigilijne Burmistrza Olecka z mieszkańcami

2017.12.20 Spotkanie Wigilijne Burmistrza Olecka z mieszkańcami

20 grudnia –  Godz.16:00, Plac Wolności  - Spotkanie Wigilijne Burmistrza Olecka z mieszkańcami
W programie m.in.  koncert kolęd w wykonaniu zespołu Oleckie Echo. 
Podczas Wigilii mieszkańcy przełamali się opłatkiem i skosztowali dwanaście tradycyjnych potraw. Wspólną wigilijną wieczerzę pobłogosławili księża.  
Mikołaje wręcząyły dzieciom symboliczne prezenty.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością w przeglądarce Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski