Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski - 2017.03.28 Dekanalne spotkanie młodzieży
Strona Główna > 2017 > 2017.03.28 Dekanalne spotkanie młodzieży

2017.03.28 Dekanalne spotkanie młodzieży

W piątek 24.03.2017 w kościele NMP Królowej Polski w Olecku odbyło się dekanalne spotkanie młodzieży w którym uczestniczyło ok 100 młodych osób oraz rodzice młodzieży z naszej parafii i dekanatu. Spotkanie rozpoczęła Msza Święta. Po niej odbyła się druga część spotkania zatytułowana „Film mojego życia”, którą poprowadziła pani Ewa Skowrońska – doradca życia rodzinnego. Podczas spotkania młodzi mogli poznać tematykę życia ludzkiego oraz jego wartości. Pani Ewa pokazała jak wielką tajemnicą i darem jest rodzące się życie i omówiła fazy jego rozwoju.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością w przeglądarce Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze  

 

Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski