Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski - 2015.01.04 Msza góralska i koncert kolęd
Strona Główna > 2015 > 2015.01.04 Msza góralska i koncert kolęd

2015.01.04 Msza góralska i koncert kolęd

4 stycznia 2015 r. o godz. 18 oprawą wieczornej mszy świętej była "Msza góralska" Tadeusza Maklakiewicza, a po mszy odbył się koncert najpiękniejszych polskich kolęd w wykonaniu chóru "Kontrapunkt" z Ełku. Wystąpili Iwona Juszkiewicz (sopran), Kazimierz Olchowski (tenor), Karol Fromm (skrzypce), Dominik Sulima (dzwonki orkiestrowe) i Rafał Sulima (organy). Organizatorem konceru była Fundacja Wspierania Rozwoju Edukacji i Kultury "Na Mazurach" i Parafia

Koncert zorganizowała Fundacja Wspierania Rozwoju Edukacji i Kultury na Mazurach we współpracy z Parafią Rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski w Olecku.

Msza góralska i koncert kolęd

Fotografie z koncertu

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością w przeglądarce Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

J. Kunicki J.Kunicki

Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski