Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski - 2014.01.05 Kolędnicy misyjni
Strona Główna > 2014 > 2014.01.05 Kolędnicy misyjni

2014.01.05 Kolędnicy misyjni

Kolędnicy misyjni 26.12.2013-06.01.2014. 26 grudnia po Mszy św. z udziałem dzieci, zgodnie z wieloletnią już tradycją, nastąpiło uroczyste rozesłanie Kolędników Misyjnych.
Grupa Misyjna reprezentująca Papieskie Dzieło Misyjne Dzieci pod opieką s. Marzeny Kucharskiej i grupa Szkolnego Koła Caritas z p. Danutą Baranowską udały się do rodzin naszej parafii, by ze śpiewem zanieść Boże błogosławieństwo i Dobrą Nowinę o Narodzeniu Zbawiciela.
Dzieci opowiadały o sytuacji swoich rówieśników w krajach misyjnych zbierając ofiary na pomoc dzieciom z Konga.
Uroczystość Objawienia Pańskiego, która jest Misyjnym Dniem Dzieci kolędnicy uświetnili przez obecność na Eucharystii Trzech Króli. Był to także ostatni dzień kolędowania.
Na ulicach radośnie rozbrzmiewał śpiew kolęd wywołując uśmiech na twarzach przechodniów.
Niech te radosne, a jednocześnie ewangelizacyjne spotkania zbliżają wszystkich do Jezusa, a przez otwarte serca naszych parafian wspomagają dzieci tak bardzo potrzebujące pomocy.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością w przeglądarce Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski