Powrót do strony głównej

Orszak Trzech Króli 06.01.2024

Dzień Objawienia Pańskiego w Polsce jest dniem wolnym od pracy. W tym dniu odbyło się wspólne wędrowanie z Mędrcami - Królami. Orszak Trzech Króli, którzy przeszli ulicami  naszego miasta. Orszak rozpoczął się Mszą św. w kościele Podwyższenia Krzyża Św. o godz. 12.00. Trasa Orszaku była jak w ubiegłym roku (ul. Zamkowa, ul. 1-Maja, Pl. Wolności ). W Orszaku brali brali udział między innymi trzej królowie. Każdy Król miał swój orszak w innym kolorze. Król z parafii Podwyższenia Krzyża Św. – kolor czerwony, Król z parafii Św. Rodziny - kolor fioletowy, Król z parafii NMP Królowej Polski – kolor zielony i takiego samego koloru będą korony dla uczestników. W drodze do Betlejem śpiewano kolędy. Na zakończenie Orszaku „Jasełka” przedstawiły dzieci z naszej świetlicy.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Olecku Ostatnia zmiana: 06 stycznia, 2024