Powrót do strony głównej

2023.04.02 Marsz w  18 rocznicę śmieci św. Jana Pawła II

2 kwietnia 2023 r. w 18 rocznicę śmieci św. Jana Pawła II odbył się marsz z modlitwą różańcową, w obronie prawdy o Świętym.

O godzinie 20.00 z wierni wyszli z kościoła z figurą Pani Fatimskiej i przeszli wokół Placu Wolności odmawiając różaniec w intencjach wyznaczonych przez Księdza Biskupa Jerzego Mazura. Marsz zakończył sie Apelem Jasnogórskim przy pomniku św. Jana Pawła II. Przed pomnikiem z zapalonych zniczy ułożono krzyż.
 

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

J. Kunicki

 

Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Olecku Ostatnia zmiana: 03 kwietnia, 2023