Powrót do strony głównej

 

2018.02.25  Wizytacja Kanoniczna naszej parafii.

W niedzielę 25 lutego 2018 r. powitaliśmy w naszej parafii J. E. Ks. Biskupa Jerzego Mazura SVD - Biskupa Ełckiego. Rozpoczęła się Wizytacja Kanoniczna naszej parafii.
Nasza łączność z Papieżem, Biskupem Diecezji to znak odpowiedzialności za Kościół, to uznanie wielkiej roli Kościoła w naszym życiu religijnym. Zgodnie z Kodeksem Prawa Kanonicznego Biskup co 5 lat wizytuje każdą parafię. Odbędą się spotkania wspólnot istniejących przy naszej parafii i członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Parafialnej Rady Ekonomicznej z Ks. Biskupem - szczegółach poinformuję zainteresowanych osobiście. Wizytacja będzie podzielona na dwa etapy. Pierwszy to udział Ks. Biskupa w niedzielnych Mszach św. wspólna modlitwa i błogosławieństwo na zakończenie każdej Mszy św. W dugim etapie 9 maja Ks. Biskup odwiedzi szkoły i urzędy znajdujące się na terenie naszej parafii oraz udzieli młodzieży sakramentu bierzmowania.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

...

 

Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Olecku Ostatnia zmiana: 11 maja, 2018