Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski - 2015.01.16 Spotkanie J.E. Księdzem Biskupem Jerzym Mazurem
Strona Główna > Archiwum > 2015 > 2015.01.16 Spotkanie J.E. Księdzem Biskupem Jerzym Mazurem

2015.01.16 Spotkanie J.E. Księdzem Biskupem Jerzym Mazurem

Spotkanie noworoczne z J.E. Księdzem Biskupem Jerzym Mazurem odbyło się 16 stycznia 2015 roku w sali kina Regionalnego Ośrodka Kultury „Mazury Garbate” w Olecku. Podczas uroczystości dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II w Olecku przedstawiły "Jasełka" w reżyserii s. Marzeny Kucharskiej. Ksiądz Biskup złożył wszystkim noworoczne życzenia, również burmistrz Olecka Wacław Olszewski złożył życzenia od siebie, po których uczestnicy przełamali się opłatkiem. W spotkaniu uczestniczyli radni powiatu i miasta, sołtysi, dyrektorzy szkół oraz zaproszeni goście.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością w przeglądarce Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

Parafia Rzymskokatolicka pw. NMP Królowej Polski