Powrót do strony głównej

 

2018.04.18 Peregrynacji relikwii Św. Stanisława Kostki

W dniu 17.04.2018 w naszej parafii odbyła się Peregrynacja Relikwii Św. Stanisława Kostki. Przypada ona w roku poświęconym temu świętemu, z racji na 350 rocznicę jego śmierci. Peregrynacja rozpoczęła się Mszą Świętą sprawowaną w naszym kościele, a następnie miała miejsce droga krzyżowa i wspólne czuwanie przy relikwiach, które zakończyło się ich ucałowaniem.
18 kwietnia relikwie odwiedziły Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych przy ul. Gołdapskiej, a następnie udały się do kolejnej parafii.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze  

 

 

Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Olecku Ostatnia zmiana: 17 kwietnia, 2018