Powrót do strony głównej

2018.05.26 Diecezjalny Dzień Młodzieży w Suwałkach

W sobotę 26 maja 2018 r. grupa młodzieży z naszej parafii uczestniczyła w Diecezjalnym Dniu Młodzieży w Suwałkach. Na zakończenie spotkania ks. bp. Jerzy Mazur ogłosił, że kolejny Dzień Młodzieży odbędzie się w Olecku oraz przekazał naszej młodzieży kopię krzyża Światowych Dni Młodzieży, który przez najbliższy rok będzie towarzyszył przygotowaniom do tego spotkania.
 

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Olecku Ostatnia zmiana: 27 maja, 2018