Powrót do strony głównej

 

2018.05.09  Wizytacja Kanoniczna naszej parafii.

9 maja będziemy przeżywaliśmy drugą część wizytacji Ks. Biskupa w naszej parafii. Przed południem J. E. Ks. Biskup Jerzy Mazur odwiedził szkoły znajdujące się na terenie naszej parafii, a wieczorem udzielił Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży III kl. Gimnazjum.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek.  Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

...

 

Parafia Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Olecku Ostatnia zmiana: 11 maja, 2018